Larens  


WellU to nieprzemijająca młodość, uroda i bogactwo

Te trzy rzeczy od wieków władają ludzką wyobraźnią do tego stopnia, że nierzadko spędzamy życie w pogoni za nimi. Niestety, często bezowocnej. Założenie WellU jest proste – postanowiliśmy oprzeć naszą działalność biznesową na odnalezieniu najlepszych sposobów na osiągnięciu tego celu. Nasza oferta stanowi najlepszy dowód na powodzenie tej misji.

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się skorzystać ze wszystkiego, co mamy do zaoferowania, czy tylko z części naszej propozycji. W każdym wypadku będziesz miał szansę stać się częścią naszej społeczności i, jeśli tylko będziesz chciał, zmienić swój styl życia na styl WellU!

WellU

Nie uczynimy nikogo pięknym, młodym, ani bogatym – wskażemy za to najefektywniejszy sposób na spełnienie tego marzenia.

Współpraca  naukowa WellU Group

Rada naukowa
Rada Naukowa WellU to organ doradczy firmy, który aktywnie wpływa na kierunki rozwoju organizacji w zakresie badań i tworzenia innowacyjnych, naturalnych preparatów. Biorąc pod uwagę doświadczenia wybitnych naukowców pod przewodnictwem prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Frydrychowskiego powstają nowoczesne kosmeceutyki oraz nutraceutyki oparte na naturalnych ekstraktach, których działanie zostało potwierdzone naukowo.

Inspiracją dla naszych naukowców jest potęga natury
W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo tworzone technologie bazują na naturalnych ekstraktach z roślin i ziół. Rewolucyjnymi na skalę światową są składniki pozyskiwane z wybranych gatunków ryb słodkowodnych i morskich. Unikatowość komponentów wynika też z metody ich pozyskiwania – zimna ekstrakcja pozwala na zachowanie biologicznej aktywności zawartych w skórze ryb naturalnych substancji czynnych. Ich różnorodność ma bezpośrednie przełożenie kompleksowość procesów naprawczych w skórze człowieka, jak również znajduje bardzo szerokie zastosowanie w nutraceutyce – nowej gałęzi wspomagania procesów regeneracyjnych i leczniczych. Jedna z metod została opatentowana, kolejne zaś stanowią tajemnicę firmy. Bogactwo aminokwasów, peptydów, białek oraz naturalnego kolagenu to esencja życiodajnej recepty nieustannie zgłębiana przez naukowców WellU Group.

WellU Group

Przewodniczący Rady Naukowej WellU

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski.

Wybitny naukowiec, posiadający w swoim dorobku 7 patentów oraz liczne wyróżnienia przyznane między innymi w Genewie i Brukseli. Autor niepowtarzalnej metody pozyskiwania kolagenu, która w pełni zachowuje jego strukturę i dobroczynne właściwości. Odkrycie to zmieniło całkowicie współczesną kosmeceutykę i nutraceutykę. Od 2003 roku prof. Andrzej Frydrychowski jest czynnie związany z WellU.

W czasie pracy zawodowej prof. Andrzej Frydrychowski uzyskał szereg wyróżnień i nagród, między innymi:
– złoty medal z wyróżnieniem na wystawie Brussels Eureka 97, nagrodę specjalną flamandzkiego Ministra Finansów, Budżetu i Polityki Zdrowotnej,
– złoty medal na wystawie 26 Salon International des Inventions – Geneve 98,
– Grand Prix na I Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INNOWACJE 98 za system do nieinwazyjnego monitorowania zmian objętości mózgu,
– list gratulacyjny w 1999 roku od przewodniczącego Komitetu Badań Naukowych ministra Andrzeja Wiszniewskiego za opracowanie systemu do nieinwazyjnego monitorowania zmian ukrwienia mózgu.

Profesor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego, działa też w ramach Polskiego Towarzystwa Akupunktury, gdzie pełni funkcję członka Zarządu Krajowego, przewodniczącego Krajowej Komisji Nauki ds. Akupunktury oraz prezesa Pomorskiego Oddziału. W 1999 roku otrzymał tytuł Członka Honorowego Polskiego Towarzystwa Akupunktury. Jego ogromne doświadczenie i wiedzę potwierdza uznanie w światowych gremiach naukowych.

Więcej informacji na temat kariery prof. Andrzeja Frydrychowskiego: www.andrzejfrydrychowski.pl

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Preparaty opracowane przez WellU zostały wyróżnione szeregiem nagród.

Na szczególną uwagę zasługuje srebrny medal przyznany na 55 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS EUREKA 2006. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana wyłącznie przełomowym odkryciom naukowym.

Wasza lojalność i zaufanie to kolejne odznaczenie.

 WellU Group certyfikaty


Verified by ExactMetrics