Eko współpraca

Witamy Cię na naszym blogu!

Całe nasze obecne życie oscyluje wokół szeroko pojętego holistycznego podejścia, który w naturalny sposób ma wpływ na samopoczucie naszej duszy i ciała. Staramy się zdrowo odżywiać, uprawiać z umiarem sport, korzystać z tego co daje nam na każdym kroku Matka Natura. W każdym calu naszych codziennych działań staramy się do tej natury przybliżać. Na przykład w przypadku sporadycznych zachorowań korzystamy jedynie ze medykamentów pochodzących z medycyny naturalnej.

Na naszych portalach społecznościowych Facebook, Twitter, Google+ staramy się prezentować nasze podejście do życia i pokazywać najróżniejsze zdjęcia, inspiracje, cytaty.

Od kilku lat jesteśmy na rynku prowadząc sklep internetowy biosna.pl, w którym sprzedajemy jedynie naturalne kosmetyki i suplementy diety, których jakość zazwyczaj jest potwierdzona certyfikatem ekologicznym. Według nas tylko takie obostrzenia są sprawdzone i dzięki temu mamy pewność co sprzedajemy. Przez wiele lat współpracy z naszymi partnerami nauczyliśmy się coraz uważniej dobierać nasze produkty i samych partnerów. Swoje działania zawsze opieramy na prawdzie i szacunku do ludzi, staramy się aby nasze współprace opierały się również na osobach, którym nie obojętne jest czego używają w życiu codziennym, aby w swoim minimalnym stopniu przyczynić się do ochrony środowiska i zdrowia przyszłych pokoleń. Na blogu piszemy jedynie o produktach, które sami używamy i jesteśmy całkowicie pewni ich jakości i działania czego dowodem jest coraz większa grupa klientów popierających nasz punkt widzenia.

Marzymy o współpracy z osobami i firmami mającymi takie samo podejście do życia. Nasza współpraca zawsze oparta jest na wzajemnej życzliwości, szacunku i przy okazji chęci pomagania innym. Działamy na rzecz różnych organizacji mających jasno sprecyzowane i wartościowe dla nas cele. Jeśli na przykład potrzebujesz darmowej czasowej reklamy, aby się rozwinąć chętnie zareklamujemy Twoje przedsięwzięcie na naszym sklepie lub blogu.

  • Jeśli prowadzisz bloga, którego tematyka nie odbiega od naszych wartości to chętnie rozważymy każdą propozycje współpracy.
  • Jeśli prowadzisz jakąś kampanię reklamową, do której możemy dołożyć przysłowiowe swoje 3 grosze to napisz lub zadzwoń do nas koniecznie.
  • Wszelkiego rodzaju nowe pomysły, inspiracje, które przyszły Ci na myśl, a do których nie wiesz jak się zabrać to również możemy służyć pomocą.

Chcąc się z nami skontaktować musisz przejść do zakładki Kontakt i napisać lub zadzwonić czego oczekujesz.