[smartslider2 slider=”4″]

     Blog Biosna stworzyliśmy z myślą o zdrowiu i samopoczuciu naszych przyszłych pokoleń. Staramy się poruszać zagadnienia i tematy, które przynosi nam codzienne życie. Do każdego z nich podchodzimy w jak najbardziej naturalny sposób. Co mam na myśli mówiąc naturalny? A mianowicie w każdym aspekcie naszego życia dążymy do naturalnego współgrania z naturą, a co za tym idzie wyeliminowania wszelkiej „chemii” z naszego organizmu i otoczenia. Na blogu będziemy skupiać się na sprawach bieżących i tych które będą z pewnością obiektem badań społecznych w niedalekiej przyszłości. Blog jest swoistym lustrzanym odbiciem naszego ekologicznego stylu życia.

     Za pomocą mamy nadzieję licznych postów z Państwa strony otworzymy możliwość wypowiadania się na zaproponowany temat. Ponadto postaramy się przedstawić kilka pomysłów na zdrowe i ekologiczne dania, których nie powstydziłaby się żadna gospodyni domowa, dające oczywiście tak oczekiwaną energię i wspaniałe samopoczucie. Z pewnością nowa jakość smaku jaka zagości od dzisiaj w Państwa kuchni pozostanie już niezmiennie do końca w życiu codziennym… czego życzymy.

     Przybliżymy Państwu świat związany z powstawaniem ekologicznych kosmetyków oraz suplementów diety. Powiemy jak je stosować i na jakie dolegliwości najlepiej je spożywać. Oczywiście przy całkowitej trosce o bezpieczeństwo zdrowia naszych czytelników. Podpowiemy jak stosować naturalne kosmetyki, aby uroda wciąż nie przemijała i abyśmy czuli się wciąż młodzi i piękni.

     Pokarzemy także czym się interesujemy. Postaramy się zabrać Cię do magicznych ogrodów, w których królują zazwyczaj „czarcie miotły”, czyli miniatury drzew ozdobnych. Posiadamy ich kilkaset w swojej kolekcji, zatem będziemy Państwu je po kolei przedstawiać. Przejedziemy się także po zakątkach naszego i nie tylko naszego kraju pokazując nobliwe miejsca relaksującego odpoczynku, w których zapewne nabierzecie Państwo dystansu do często ciężkich trudów codzienności.

     Zaproponujemy także jak można dbać o swoje ciało przedstawiając formy uprawiania sportu na świeżym powietrzu, bowiem należy dbać nie tylko o stan ducha, ale także i ciała.