Widok 3D

Przed przystąpieniem do prac budowlanych warto zobaczyć wizualizacje lub spacer wirtualny budowanego obiektu, dzięki temu kadra dewelopera ( architekci, projektanci ) zwróci uwagę na wszystkie niuanse projektu co pozwoli na wprowadzenie stosownych zmian. Wykonując wizualizację i aranżację wnętrz deweloper potwierdza swoje zaangażowanie w projekt i dbałość o należytą funkcjonalność i maksymalny komfort dla przyszłych mieszkańców. Korzystnie jest pokazać należycie przygotowany spacer wirtualny – gdyż dobrze zaprojektowane osiedle, dom z funkcjonalnym tarasem sprzeda się w fazie rozpoczęcia budowy. Nasze wizualizacje mieszkań, domów, osiedli tworzone są przez profesjonalistów. Pasję i zaangażowanie grafików i projektantów wspieramy nowoczesnym oprogramowaniem uzyskując najwyższą jakość spacerów i wizualizacji. Zauroczony aranżacją wnętrz i zewnętrzną wizualizacją klient zostawi zaliczkę aby mieć pewność że to będzie jego mieszkanie. Kosztorys naszych usług graficznych przygotowujemy bezpłatnie, a ceny staramy się utrzymywać na przyzwoitym poziomie. Zapraszamy deweloperów, architektów i firmy budowlane do współpracy 3d-widok.pl.


Świat Ulotek

Agencja reklamowa Świat Ulotek dysponuje ogromnym zasobem umiejętności, zasobów i doświadczenia zdobytego w kontaktach z wieloma różnymi klientami. Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w tworzeniu kampanii promocyjnych dla określonego rodzaju produktu, określonej grupy docelowej lub mediów, lista specjalistycznych atrybutów oferuje firmom duży wybór. Mamy wyspecjalizowany personel, który zajmuje się także promocją niszową. Jesteśmy w stanie zaoferować różnorodne usługi dostosowane do wszystkich budżetów. Dzięki nam możecie Państwo oszczędzić czas firmy i zasoby pracowników, dzięki czemu mogą skoncentrować się na kluczowych działaniach biznesowych. W sferze naszych działań jest bezpośrednie działanie. Należy do nich kolportaż materiałów reklamowych, czyli popularnie mówiąc kolportaż ulotek wszelkiego rodzaju.


Drzewa ozdobne Końca

Rośliny ozdobne nadają swoistego uroku każdemu ogrodowi. Szczególnie gustowne, piękne o każdej porze roku, są drzewa i krzewy iglaste. Dzięki różnorodnym krojom, wielkościom oraz barwom często w największym stopniu decydują o stylu każdego terenu zieleni.

Końca to Gospodarstwo Szkółkarskie, które od 1975 roku specjalizuje się w produkcji drzew i krzewów ozdobnych. Nasze prace szkółkarskie skupiają się głównie na roślinach iglastych, które wytwarzamy w warunkach kontenerowych. Produkujemy m.in. jałowce, tuje, świerki, sosny i jodły. Miłośnikom i kolekcjonerom iglaków oferujemy ponadto bogaty wybór odmian szczepionych oraz rośliny szczepione pod zamówienie do dalszej produkcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja była wysokiej jakości i w coraz większym asortymencie. Dysponujemy szeroką ofertą drzew i krzewów iglastych w formach krzaczastych, kolumnowych i płożących. Klienci mogą nabyć u nas rośliny przeznaczone do późniejszego wzrostu.


Braun Movies

Grzegorz Braun – ur. 1967, reżyser filmowy, publicysta, kandydat na urząd Prezydenta RP w 2015 roku; absolwent wrocławskiej polonistyki i studiów reżyserskich na Wydziale Radia i TV Uniwersytetu Śląskiego. Jest autorem kilkudziesięciu filmów dokumentalnych; m.in.: „Wielka ucieczka cenzora”, „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, „Defilada zwycięzców”, „Marsz wyzwolicieli”, „Towarzysz generał”, „Eugenika – w imię postępu”, „Nie o Mary Wagner”, „Transformacja – od Lenina do Putina”. Jego teksty drukują m.in.: „Polonia Christiana”, „Historia Bez Cenzury”, „Polska Niepodległa”. W wyborach prezydenckich startował pod hasłem: „Wiara – Rodzina – Własność”; w wyborach parlamentarnych: „Szczęść Boże!”. Do akcji „budzenia śpiących rycerzy” powołał organizację „POBUDKA!”, która propaguje program: „KOŚCIÓŁ – SZKOŁA – STRZELNICA – MENNICA”. Dzieła pod znakiem Braun Movies znajdziecie Państwo na stronie braunmovies.com