Widok 3D

Przed przystąpieniem do prac budowlanych warto zobaczyć wizualizacje lub spacer wirtualny budowanego obiektu, dzięki temu kadra dewelopera ( architekci, projektanci ) zwróci uwagę na wszystkie niuanse projektu co pozwoli na wprowadzenie stosownych zmian. Wykonując wizualizację i aranżację wnętrz deweloper potwierdza swoje zaangażowanie w projekt i dbałość o należytą funkcjonalność i maksymalny komfort dla przyszłych mieszkańców. Korzystnie jest pokazać należycie przygotowany spacer wirtualny – gdyż dobrze zaprojektowane osiedle, dom z funkcjonalnym tarasem sprzeda się w fazie rozpoczęcia budowy. Nasze wizualizacje mieszkań, domów, osiedli tworzone są przez profesjonalistów. Pasję i zaangażowanie grafików i projektantów wspieramy nowoczesnym oprogramowaniem uzyskując najwyższą jakość spacerów i wizualizacji. Zauroczony aranżacją wnętrz i zewnętrzną wizualizacją klient zostawi zaliczkę aby mieć pewność że to będzie jego mieszkanie. Kosztorys naszych usług graficznych przygotowujemy bezpłatnie, a ceny staramy się utrzymywać na przyzwoitym poziomie. Zapraszamy deweloperów, architektów i firmy budowlane do współpracy 3d-widok.pl.


 

Drzewa ozdobne Końca

Rośliny ozdobne nadają swoistego uroku każdemu ogrodowi. Szczególnie gustowne, piękne o każdej porze roku, są drzewa i krzewy iglaste. Dzięki różnorodnym krojom, wielkościom oraz barwom często w największym stopniu decydują o stylu każdego terenu zieleni.

Końca to Gospodarstwo Szkółkarskie, które od 1975 roku specjalizuje się w produkcji drzew i krzewów ozdobnych. Nasze prace szkółkarskie skupiają się głównie na roślinach iglastych, które wytwarzamy w warunkach kontenerowych. Produkujemy m.in. jałowce, tuje, świerki, sosny i jodły. Miłośnikom i kolekcjonerom iglaków oferujemy ponadto bogaty wybór odmian szczepionych oraz rośliny szczepione pod zamówienie do dalszej produkcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja była wysokiej jakości i w coraz większym asortymencie. Dysponujemy szeroką ofertą drzew i krzewów iglastych w formach krzaczastych, kolumnowych i płożących. Klienci mogą nabyć u nas rośliny przeznaczone do późniejszego wzrostu.