Turbo Reductor Nutrivi to rewolucyjny suplement diety stworzony z myślą o osobach pragnących zrzucić zbędne kilogramy, uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę. Synergiczne współdziałanie 7 w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych nowej formuły preparatu przyczynia się do: przyspieszenia procesów metabolicznych, podniesienia termogenezy, obniżenia wchłaniania cukrów, stymulowania organizmu do sięgania po zapasy, przyspieszania lipolizy (rozkładu tłuszczów), wspomaga utrzymanie w ryzach apetytu.

Dzięki w pełni naturalnemu pochodzeniu komponenty Turbo Reductora Nutrivi, regularne stosowane oferują również całą gamę korzyści prozdrowotnych.

Turbo Reductor Nutrivi

Składniki aktywne Turbo Reductor Nutrivi, regularnie przyjmowane przyczyniają się do:
– przyspieszenia metabolizmu, wspomagania trawienia
– zmniejszenia apetytu, zoptymalizowania poziomu cukru we krwi
– blokowania tworzenia się nowych komórek tłuszczowych
– wspomagania termogenezy, zwiększenia zużycia energii przez organizm
– stymulowania organizmu do sięgania po zapasy, przyspieszania procesów lipolizy (rozkładu tłuszczów)
– obniżania poziomu wchłaniania cukrów

Turbo Reductor Nutrivi

Składniki aktywne Turbo Reductor Nutrivi i ich działanie opisywane w ogólnodostępnych źródłach:

Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (chilli), standaryzowany na 10% kapsaicyny
Źródło kapsaicyny, związku powodującego wzrost termogenezy w organizmie. Większe wytwarzanie ciepła, to większe zużycie energii, stąd podniesienie temperatury komórek ciała skutkuje szybszym metabolizmem i lepszym spalaniem zmagazynowanego tłuszczu. Kapsaicyna reguluje również wydzielanie dopaminy i adrenaliny – hormonów odpowiedzialnych m.in. za apetyt i uczucie głodu. Wykazuje także właściwości lecznicze – pobudza produkcję przeciwciał, dzięki czemu jest pomocna w zapobieganiu przeziębieniom.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – standaryzowany na 6% synefryny
Pochodząca z gorzkiej pomarańczy synefryna należy do grupy łagodnie pobudzających stymulatorów oraz naturalnych termogeników – przyspieszających metabolizm, a więc wspomagających odchudzanie. Przyczynia się do zmniejszenia apetytu, wspomaga spalanie kalorii i procesy lipolizy. Gorzkiej pomarańczy przypisuje się także właściwości detoksykacyjne i oczyszczające.

Ekstrakt z mango afrykańskiego – standaryzowany na 10% flawonów
Substancje czynne ekstraktu oddziałują na poziomy tzw. „hormonów otyłości” – insuliny i leptyny. Regulując poziom insuliny – normalizuje poziom cukru we krwi, co zapobiega napadom „wilczego głodu”. Natomiast zwiększanie wydzielania leptyny (odpowiedzialnej za poczucie sytości) pobudza organizm do korzystania z zapasów i intensyfikację procesu lipolizy (rozkładania tłuszczu). Efekt: organizm spala więcej tłuszczu.

Ekstrakt z zielonej herbaty – standaryzowany na 50% katechin EGCG
Ekstrakt wykazuje działanie pobudzające metabolizm i termogenezę, a więc zwiększające poziom zużycia energii i wykorzystania tłuszczów jako jej źródła. W efekcie organizm sięga po zapasy, a redukując już istniejącą tkankę tłuszczową, zapobiega odkładaniu się nowej. EGCG oczyszcza, witalizuje, charakteryzuje się wysoką działalność antyoksydacyjną, 25-100 razy większą niż znane antyutleniacze witamina C i E.

Czarny pieprz BIOPERINE® – standaryzowany na 95% piperyny
Ekstrakt z pieprzu czarnego z wysoką zawartością substancji aktywnej – piperyny. Jako naturalny termogenik, piperyna wzmaga proces termogenezy – czyli wytwarzania ciepła, podczas którego organizm spala kalorie oraz proces lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej. Wg najnowszych badań naukowych piperyna zakłóca również aktywność genów kontrolujących powstawanie komórek tłuszczowych, więc przyczynia się do blokowania ich genezy. Piperyna wspomaga procesy trawienia, ma działanie antyoksydacyjne i dotleniające.

Ekstrakt z zielonej kawy – standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego
Ekstrakt z wysokim stężeniem substancji aktywnej – kwasu chlorogenowego (CGA), który wpływając na obniżenie poziomu wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym, mobilizuje organizm do sięgania po energię z zapasów tłuszczu. Obecność polifenoli przynosi działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne oraz pobudzające aktywność metaboliczną wątroby.

Ekstrakt z mniszka lekarskiego – standaryzowany na 5% polifenoli
Ekstrakt z korzenia mniszka to skarbnica dobroczynnych składników aktywnych, których główne działanie na organizm to stymulowanie wydzielania żółci oraz wspomaganie produkcji soków trawiennych, dzięki czemu znacząco wspiera pracę układu pokarmowego, nie dopuszczając do powstawania zaparć i zalegania treści pokarmowych w jelitach i żołądku. Zawarta w korzeniu inulina działa na jelita jak jogurt naturalny i ogranicza wchłanianie kalorii, obniża poziom cukru i poziom cholesterolu we krwi.

Zalecane dzienne spożycie Turbo Reductor Nutrivi:
Dorośli: dwie kapsułki dziennie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Turbo Reductor Nutrivi

Rada naszego trenera:
Aby jeszcze wyraźniej poczuć moc drzemiącą w składnikach aktywnych preparatu, dzienną dawkę Turbo Reductora weź na godzinę przed treningiem. Pamiętaj, że w procesie dążenia do pożądanej sylwetki liczy się powiązanie wielu czynników, które przybliżają nas do celu. Dlatego warto regularne przyjmowanie nutraceutyku Turbo Reductor połączyć ze zbilansowaną dietą oraz systematyczną aktywnością fizyczną.
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym opakowaniu.

Ostrzeżenia:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania u osób z chorobami serca, nadciśnieniem oraz dzieci.

Skład Turbo Reductor Nutrivi: Ekstrakt z mango 10:1, 10% flawonów, żelatyna rybia (otoczka kapsułki), ekstrakt z zielonej herbaty 20:1, 50% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 5:1, 6% synefryny, ekstrakt z mniszka lekarskiego 10:1, 5% polifenoli, ekstrakt z zielonej kawy, 10:1, 50% kwasu chlorogenowego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), ekstrakt z pieprzu kajeńskiego, 25:1, 10% kapsaicyny, ekstrakt z czarnego pieprzu (BIOPERINE ®), 50:1, 95% piperyny.

Turbo Reductor Nutrivi