Good Life Vital Pro Nutrivi to preparat stworzony z myślą o witalności, równowadze, wspieraniu regeneracji zasobów energetycznych w organizmie, odporności na stres oraz wydolności fizycznej. 100 % naturalnych ekstraktów z roślin, skomponowano z myślą o ich synergistycznym uzupełnianiu się i wzmacnianiu.

Good Life Vital Pro Nutrivi to preparat, którego skład opiera się w 100% na naturalnych ekstraktach z roślin, których dobroczynne działanie na organizm człowieka znane jest od tysięcy lat w medycynie chińskiej, indyjskiej i ludowej. Znajdujące się w kapsułce ekstrakty przyczyniają się do powstania efektu synergii, czyli wzajemnego wzmacniania działania poszczególnych składników.

Good Life Vital Pro Nutrivi

Zalecane dzienne spożycie: Dorośli 1 kapsułka dziennie, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sugerowany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób poniżej 18 r. ż. Nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się na opakowaniu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym opakowaniu.

Good Life Vital Pro Nutrivi

Składniki Good Life Vital Pro Nutrivi: ekstrakt z ashwagandha 4:1, ekstrakt z ostryżu długiego 4:1, ekstrakt z różeńca górskiego 4:1, ekstrakt z kordycepsu 4:1, ekstrakt z ginkgo biloba (24% flawonoglikozydów, 6% laktonów terpenowych), ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, standaryzowany na 40% witaminy C (0,25% synefryny), ekstrakt z czarnego pieprzu 10:1, żelatyna rybia, substancja przeciwzbrylająca – skrobia ziemniaczana

Skład zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia:

Składniki 1 kapsułka
Ekstrakt z ashwagandha (4:1) 160 mg
Ekstrakt z ostryżu długiego (4:1) 70 mg
Ekstrakt z różeńca górskiego (4:1) 70 mg
Ekstrakt z kordycepsu (4:1) 70 mg
Ekstrakt z ginkgo biloba, 24% flawonoglikozydów, 6% laktonów terpenowych

50 mg

(12 mg)

(3 mg)

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, standaryzowany na 40% witaminy C, synefryna 0,25%

50 mg

(20 mg)

Ekstrakt z czarnego pieprzu (10:1) 40 mg