Naturalny szampon ziołowy Odylique marki Essential Care doskonale nadaje się do pielęgnacji włosów o wysokich wymaganiach. Jego największym atutem jest skład – wolny od detergentów i innych syntetycznych substancji, które negatywnie wpływają na kondycję delikatnych włosów.

100% naturalnych składników, a wśród nich aż 70% składników organicznych – te liczby mówią same za siebie. Odylique jest idealną propozycją dla osób posiadających zniszczone, przeciążone zabiegami stylizacyjnymi włosy. To także dobry wybór dla każdego, kto boryka się z podrażnieniami skóry głowy i nie toleruje zwykłych szamponów. Odylique to gwarancja najwyższej jakości potwierdzona certyfikatem organiczności Soil Association. Szampon skutecznie eliminuje zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, a jednocześnie nie powoduje swędzenia, pieczenia, zaczerwienienia, zaognienia stanów zapalnych. Dla osób o zakłóconej równowadze skóry głowy to świetna alternatywa dla innych szamponów. Odylique jest niezwykle łagodny, dobrze się rozprowadza, łatwo spłukuje, pozostawia przyjemny, ziołowy zapach. Ponadto Odylique nie przesusza ani nie obciąża włosów. Wręcz przeciwnie – działa na nie w sposób odżywiający, wzmacnia i poprawia ich wygląd.

Naturalny szampon ziołowy Odylique

Jeśli posiadasz suche, „zmęczone”, matowe, pozbawione życia włosy, Odylique będzie dla Ciebie prawdziwym serum odnawiającym. Jeśli, z uwagi na skłonności alergiczne lub choroby skóry głowy, źle reagujesz na „chemiczne” szampony, Odylique zadziała jak prawdziwe ukojenie. Dzięki zawartości aloesu, prezentowany szampon łagodzi podrażnienia, normalizuje skórę głowy, pomaga zredukować łupież i pozbyć się dokuczliwego swędzenia.

Za właściwości oczyszczające szamponu Odylique odpowiedzialna jest naturalna, wytworzona z cukru substancja myjąca. W przeciwieństwie do stosowanego niemal we wszystkich preparatach pielęgnacyjnych chemicznego składnika o nazwie sodium lauryl sulphate, nie zakłóca naturalnej bariery ochronnej skóry i włosów, nie wysusza i nie drażni. Regularne stosowanie delikatnego szamponu ziołowego Odylique może okazać na tyle korzystne dla Twoich włosów, że dodatkowe nakładanie odżywki z czasem stanie się zbędne.

Naturalny szampon ziołowy Odylique zawiera w składzie organiczny olej kokosowy, dzięki któremu włosy zyskują pokaźną porcję składników odżywczych. W oleju kokosowym znaleźć można bowiem cenne kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały, które wzmacniają włosy, poprawiają ich kondycję i przyspieszają ich wzrost. Ponadto olej kokosowy chroni włosy przed nadmierną utratą wody, delikatnie je natłuszcza i redukuje ich uszkodzenia. Niweluje efekt nieestetycznych, przesuszonych włosów, zamiast tego pozostawia je pełnymi blasku, zdrowia i energii.

Drogocenny skład szamponu ziołowego Odylique uzupełniają ekologiczne wyciągi z ziół, które od wieków znane są ze swego dobroczynnego oddziaływania na włosy, w tym z pokrzywy. Wybierając nasz produkt, masz gwarancję pełnej ochrony, doskonałego odżywienia i nawilżenia oraz pięknego wyglądu, nawet przy najbardziej „kapryśnych” włosach.

Naturalny szampon ziołowy Odylique

W ofercie dla naszych klientów mamy tytułowy szampon ziołowy w dwóch pojemnościach 200 ml i 500 ml. Zachęcamy do sprawdzenia jego możliwości.

naturalny-szampon-ziolowy-odylique-essential-care-200-ml            naturalny-szampon-ziolowy-odylique-essential-care-500-ml